URMARITI-NE SI PE CANALELE NOASTRE DE YOUTUBE

URMARITI-NE SI PE INSTAGRAM

CONTACT SOS SERVICE & SOS PROJECT Sisteme de automatizare, implanturi la spalatori auto si auto spalare self service

Birou comercial in Italia si in celelalte tari

Marco Rossetti

cell. +39 351 692 0814

marco.rossetti@sosservice.it

Birou tehnic in Italia si in celelalte tari

Stefano Romanelli

cell. +39 393 514 8314

stefano.romanelli@sosservice.it

Administratie in Italia si in celelalte tari

Sabrina Fuligni

cell. +39 393 514 8314

sabrina@sosproject.consulting

info@sosservice.it

Project Manager Romania
Andrei Stancu
cell. +40 784 873 895
Stancu.Andrei@sosservice.it
info@sosservice.it

Office Romania
 Bianca Baesu
cell. +40 784 873 895
baesu.bianca@sosservice.it
info@sosservice.it

Project Manager Bulgaria

Ivo Stefanov

cell. +359 897 886 377

istefanov@danubiabg.com

info@sosservice.it

URMARITI-NE PE PAGINILE NOASTRE DE FACEBOOK

INSCRIETI-VA PE GRUPUL NOSTRU DE FACEBOOK